Увійдіть для швидкого доступу до вигідних пропозицій. Натисніть тут якщо у вас немає облікового запису.

Клуб віртуальної реальності VR BRO

28 лютого 2024 г. 19:19   ХОБІ, ВІДПОЧИНОК, СПОРТ   Київ   32 переглядів Посилання: 999

0.0 stars

Місцезнаходження: Київ

Ціна: Зв'язатися з нами


VR BRO - клуб віртуальної реальності дарує Реальні емоції від віртуальної реальності. Більше 50 VR-ігор та сотні метасвітів на вибір. VR BRO - це новий формат розваг в Києві та Броварах. Завітавши в VR клуб ви отримаєте неймовірні враження які запам'ятаєте на все життя. А наші професійні провідники адміністратори створять саме ту атмосферу занурення!

Наші VR клуби обладнані інноваційними, безпровідними vr гарнітурами від META. За допомогою окулярів віртуальної реальності Oculus Quest 2 ми занурюємо вас на 100% відчуттів у інші світи де ви можете забути про буденність.

Ми пропонуємо зручні локації облаштовані столиками, диванами та пуфами, щоб наші гості могли замовити смаколики в клуб та комфортно перепочити в перервах між VR грою. Клуби VR BRO обладнані холодильниками та завжди готові пригостити освіжаючими напоями. Або ж ви бажаєте прийти із групою підтримки? І про них ми потурбувалися, адже всі ігри віртуальної реальності транслюються на монітори, на яких ваші друзі чи рідні можуть спостерігати за вашою грою.

Додаткові деталі

Адреса
Місто Київ, вул. Михайла Драгоманова 6/1
Контактні телефони
+38 063 968 95 44
Веб-сайт
Соціальні мережі
https://www.facebook.com/vrbro.ua https://www.instagram.com/vr_bro_ua/ https://www.youtube.com/channel/UC16xwxrjXOKnslxkoyGEtFg
Note: You must be logged in to post a review.
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины