Увійдіть для швидкого доступу до вигідних пропозицій. Натисніть тут якщо у вас немає облікового запису.

Marina tennis club - комфортнi умови, професійнi тренери.

12 квітня 2023 г. 1:33   ХОБІ, ВІДПОЧИНОК, СПОРТ   Київ   85 переглядів Посилання: 31

0.0 stars

Місцезнаходження: Київ

Ціна: 600 ₴


Теніс - це один з найкращих видів спорту, який не тільки сприяє розвитку фізичної форми, але й підвищує самооцінку і розвиває стресостійкість. Якщо ви шукаєте місце, де можна займатися тенісом, то Marina tennis club в Києві - це саме те місце, яке ви шукаєте.

У нашому клубі ви знайдете круті корти з різноманітним покриттям, які відповідають всім вимогам професійних гравців, щоб забезпечити вам максимальний комфорт та безпеку під час гри.

У нас працюють тільки професійні тренери з великим досвідом гри і навчання. Вони допоможуть вам покращити техніку гри, підвищити фізичну підготовку та знайти правильну тактику для перемоги в матчах.

Ми пропонуємо різні опції аренди кортів, які відповідають вашим потребам та графіку занять. Ви можете забронювати корти онлайн на нашому сайті або зв'язавшись з нашою адміністрацією.

Marina tennis club розташований у зручному місці зі зручним доїздом. Ми знаходимося недалеко від міста, що дозволяє швидко дістатися до нашого клубу. Крім того, ми знаходимося в зеленій зоні, де можна не тільки займатися спортом, а й насолоджуватися природою та свіжим повітрям.

Тож якщо ви хочете займатися тенісом в комфортних умовах з професійними тренерами та на крутих кортах, то Marina tennis club - ваш вибір. Не гайте часу і приходьте до нас.

Контакти:

Сайт      -

Facebook  - facebook.com/kiev.tennis.club.marina

Instagram - instagram.com/kiev_tennis/

Telegram  -

Телефоны  - ,

Додаткові деталі

Адреса
Киевская обл., Броварской р-н, с.Погребы, ул.Майдановская 42А
Контактні телефони
0507772699
WhatsApp, Telegram, Viber
https://t.me/kievtennis
Веб-сайт
Note: You must be logged in to post a review.
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины