Увійдіть для швидкого доступу до вигідних пропозицій. Натисніть тут якщо у вас немає облікового запису.

Мобільні зарядні станції для цивільних потреб

8 січня 2024 г. 14:46   ЕЛЕКТРОНІКА ТА ТЕХНІКА   Дніпро   45 переглядів Посилання: 920

0.0 stars

Місцезнаходження: Дніпро

Ціна: Зв'язатися з нами Договірна


Сучасні реалії, коли відсутність електрики протягом тривалого часу стали вже майже буденністю, привчають нас до того, що потрібно мати не тільки тривожну валізу, а й спеціальний пристрій, який допоможе і опалювальний котел підключити, і гаджети зарядити, і попрацювати. Таким пристроєм є спеціальна зарядна станція. 

Зарядні станції TISON ENERGY - це саме той пристрій, який вам потрібен. Легкі, зручні та компактні вони допоможуть залишитися на зв’язку у будь-який умовах.  По суті зарядні станції - це великі повербанки, які мають кілька різних роз’ємів і використовувати зарядну станцію можна одночасно для заряджання кількох пристроїв (до 10-ти): телефон, ноутбук, планшет. Сама зарядна станція TISON заряджається як від звичайної розетки у 220 V, так і від сонячної батареї. 

Для виготовлення зарядних станцій виробник використовує тільки найкращі складові і поступово намагається перейти на виготовлення всіх комплектуючих власними зусиллями, адже так є можливість на 100% гарантувати якість. 

Зарядні станції TISON ENERGY - це сертифікований продукт, який вже майже два роки використовують хлопці з ЗСУ в найгарячіших точках, де мають можливість залишатися на зв’язку та виконувати бойові задачі.

Компанія TISON дає гарантію на продукт 24 місяці, проте, для військових гарантія безстрокова, а саме - до Перемоги. 

Додаткові деталі

Стан
Новий
Модель
TISON ENERGY 1300 SLIM (2x500W)
Бренд
Інший
Адреса
v/ Дніпро, вул. Січових Стрільців
Контактні телефони
+380500501461
Веб-сайт
Відео:
Соціальні мережі
https://www.instagram.com/tison.ua/?igshid=YmMyMTA2M2Y%3D
Note: You must be logged in to post a review.
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины