Увійдіть для швидкого доступу до вигідних пропозицій. Натисніть тут якщо у вас немає облікового запису.

TISON - інноваційна українська компанія

21 лютого 2024 г. 17:22   ЕЛЕКТРОНІКА ТА ТЕХНІКА   Дніпро   29 переглядів Посилання: 991

0.0 stars

Місцезнаходження: Дніпро

Ціна: Зв'язатися з нами Договірна


Сьогодення потребує від українських компаній бути максимально проактивними, сучасними та вчасно реагувати на потреби не тільки цивільні, а, в першу чергу, військові. 

TISON - не просто сучасна українська компанія. TISON - український виробник, який надає особливі умови для військових: знижки, гарантію до повного закінчення військових дій, а також вже понад 100 зарядних станцій виробник передав військовим безоплатно.

TISON - це компанія, з досвідом у розробці та виробництві електрообладнання понад 8 років, яка має команду висококваліфікованих спеціалістів. Сьогодні компанія виробляє надсучасний, інноваційний продукт: зарядні станції TISON ENERGY, які просто життєво необхідні в першу чергу нашим захисникам на фронті.  Проте, можуть використовуватись і в цивільних умовах. 

Зарядні станції TISON ENERGY максимально відповідають потребам військових, розробляються та постійно вдосконалюються відповідно їх побажанням, є надійними, легкими і допомагають виконувати бойові задачі навіть там, де відсутня електрика. Завдяки зарядним станціям завжди є можливість підживити гаджети, ноутбуки та навіть запустити двигун авто, в якому сів акумулятор. 

Ознайомитися з перевагами зарядних станцій TISON ENERGY, отримати консультації спеціалістів компанії та придбати їх можна в інтернет-магазині

Додаткові деталі

Стан
Новий
Адреса
вул. Січових Стрільців
Контактні телефони
+380500501461
Веб-сайт
Note: You must be logged in to post a review.
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины