Увійдіть для швидкого доступу до вигідних пропозицій. Натисніть тут якщо у вас немає облікового запису.

Светр формений

30 травня 2023 г. 0:15   МОДА І СТИЛЬ   Вінниця   36 переглядів Посилання: 290

0.0 stars

Місцезнаходження: Вінниця

Ціна: 680 ₴


Частиною форменого одягу є формений светр. Як відомо, кожна гілка силових структур в Україні має свій колір одягу, тому і трикотажні светри цілком повинні відповідати цим вимогам. Приміром військові ліцеї використовують формені светри кольору хакі, найчастіше, охоронні фірми одягають людей у светри чорного кольору, поліції відповідає формений светр синього кольору, прикордонники ж носять штани кольору полину. При цьому слід пам'ятати, що форма є щоденна і парадна. При цьому і светри також носять відповідність: светр формений з круглою горловиною - на кожен день, светр на мис, тобіш у-подібна горловина - під краватку і сорочку.

В тон форменному светру підбираються накладки: погони, нагрудну кишеню і ліктьові нашивки. Погони, за бажанням клієнта кріпляться на гудзиках або липучками.

У той час, коли ринки повні імпорту, нехай іноді навіть і дорогого, але це, на жаль, не є запорукою якості, виникає питання: де купити формений светр? І плюс що б якість було не погане. І чи відповідає ціна якості светри?

"Діагональ-ТК" допоможе Вам вирішити це питання. Так як виробники, ми несемо повну відповідальність за якість виробленої продукції. Якщо Ви станете нашими постійними замовниками ціна форменого светри залишиться стабільною на весь рік, а при оптових покупках властиві і знижки. Ми маємо можливість зробити відстрочку платежу. Перераховані вище критерії дозволяють робити операції не разові, а купувати на довгий час партнерів.

Територіально ми знаходимося в р. Вінниця, тому пряма продаж форменого светри відбуваються у цьому місті, але якщо Ви знаходитесь в точці України, не варто панікувати, р. в Києві ми маємо представництво, а доставка товару з Вінниці по інших містах здійснюється перевізниками (кур'єрськими службами)

Додаткові деталі

Стан
Новий
Note: You must be logged in to post a review.
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины