Увійдіть для швидкого доступу до вигідних пропозицій. Натисніть тут якщо у вас немає облікового запису.

Армійський вовняний светр

29 травня 2023 г. 23:58   МОДА І СТИЛЬ   Вінниця   39 переглядів Посилання: 285

0.0 stars

Місцезнаходження: Вінниця

Ціна: 680 ₴


Светри формені можна сміливо віднести до розряду "вічних цінностей" - у кожного напевно є хоча б один з них. Або з чистої вовни, бабусиної в'язки, або промислового виготовлення - у комбінації з сміливо волокнами.
Серійні чистововняні светри формений зустрічаються дуже рідко, якщо не брати в розрахунок водолазні светри з верблюжої вовни настільки улюблені професіоналами, зважаючи на значну вартість якісної сировини, його великої витрати, а, отже, і вартості виробу. Тому їх роблять, в основному, на замовлення.
Поява светрів в колекціях форменого одягу різних виробників викликано, як правило, особливостями нашого клімату та необхідністю доповнення модельного ряду. Особливо вони гарні в міжсезоння.
Причому все будується на тому, що светр формений носиться як під курткою або вітровкою, так і без неї. При цьому виробникам необхідно пам'ятати про єдність стилю пропонованої колекції і зовнішньому вигляді потенційного носія. Зокрема, одягненого у формений светр.
На мою думку, формений светр повинен бути суворим, які відповідають вимогам, що пред'являються до форменому одязі, наприклад: поєднуватися стильовими рішеннями з іншими елементами конкретного модельного ряду, бути зручним, теплим. І мати необхідні користувачу функціональні елементи.
До кращим зарубіжним аналогам належать шведські та норвезькі вироби, а також їх британські прототипи (80% вовни). До більш легким і відповідно менш дорогим моделям ставляться німецькі армійські светри, характеризуються гладкою в'язкої полотна. Вони ж є і більш насиченими функціональними елементами: нагрудним кишенею з місцем для ручки, погонами, місцем кріплення І. Д.-таблички та додатковими тканинними накладками. Зауважимо, що найбільш насиченими, в частині накладних елементів, є вироби, вироблені в країнах Близького і Середнього Сходу. На них, крім плечових і ліктьових накладок, можна бачити як нагрудні кишені, так і нарукавні кишені з місцями для кількох ручок-олівців.

Note: You must be logged in to post a review.
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины