Увійдіть для швидкого доступу до вигідних пропозицій. Натисніть тут якщо у вас немає облікового запису.

Дой-пак з крафту - преміальний та сучасний вид упаковки

8 лютого 2024 г. 17:56   ПОСЛУГИ   Дніпро   51 перегляд Посилання: 963

0.0 stars

Місцезнаходження: Дніпро

Ціна: 1,000 ₴ Договірна


Крафт - це особливий матеріал, який вже протягом кількох років стає все більш популярним та затребуваним у сфері упаковки. Приємний на дотик, крафт-папір використовується як упаковка у чистому вигляді, але компанія “Джерело” пропонує своїм замовникам послугу з виробництва пакетів дой-пак з крафту. Такі пакети частіше за все використовують для упаковки кави, чаю, бакалеї, солодощів та виготовляють з багатошарових металізованих матеріалів, зовнішнім шаром яких є саме крафт-папір. 

Пакети з крафту - це вишукана, елегантна та дорога на вигляд упаковка, на яку можна нанести повнокольоровий друк і таким чином втілити у життя креативні та цікави варіанти брендування. 

Пакети дой-пак - один з найбільш популярних видів упаковки. Вони зручні, гарно виглядають на полицях, мають спеціальну застібку зіп для відкриття та закриття пакету і неймовірно привабливо виглядають саме у крафті. Замовити пакети дой-пак із зовнішнім шаром з крафту - це отримати ідеальний інструмент маркетингу та реклами, який буде продавати ваш товар! А у поєднанні з брендуванням на таких пакетах можна дійсно отримати упаковку мрії.

Додаткові деталі

Адреса
вул. Передова, 779а
Контактні телефони
+380673294665; +380500234543
Веб-сайт
Note: You must be logged in to post a review.
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины