Увійдіть для швидкого доступу до вигідних пропозицій. Натисніть тут якщо у вас немає облікового запису.

Показ реклами в результатах пошуку Google.

4 лютого 2024 г. 17:14   ПОСЛУГИ   Черкаси   61 перегляд Посилання: 960

5.0 stars

Місцезнаходження: Черкаси

Ціна: 1,500 ₴


Показ реклами в пошуковій видачі на першій сторінці результатів з поміткою рейтинг 5 зірок.Розміщення оголошення на сайті,який знаходиться на високих позиціях в пошуковій системі,тому гарантована видача в перших результатах.Сайт називається: Банк Візиток-це найбільший інтернет каталог візиток в Україні.Після розміщення на сайті оголошення потрапляє в соцмережі.Масовий репост дає можливість «наростити» масу посилань* на Вашу візитку і як результат отримати кращі позиції в пошуковій системі Google,ну і як приємний бонус частина аудиторії в цих соціальних мережах,яка налічується сотнями мільйонами користувачів,вас теж знаходитимуть.Тобто. якщо коротко це треба,щоб візитки частіше знаходили і підвищити їхній рейтинг у Гуглі.
Вартість розміщення складає 1500грн. в яку входить:
= Розміщення на термін один рік;
= Публікація в соцмережах: Facebook,Instagramm,Pinterest,Twitter,Google blogger,Youtube,Linkeid, Tumblr;
= Рейтинг 5 зірок.
Поспішайте замовити рекламу!

Note: You must be logged in to post a review.
Аліна 11 лютого 2024 г. 18:02

Високий рівень кваліфікації фахівців! Дуже задоволена роботою команди, завжди все чітко, швидко та професійно. Молодці, рекомендую!

Дмитро 11 лютого 2024 г. 8:35

Все чудово, налаштували швидко та результативно. Від зайвих витрат відмовили самі, роботою задоволений. Дякую.

Таня 10 лютого 2024 г. 21:44

З компанією Банк Візиток працюємо тривалий час, за весь період показали себе як комаанда професіоналів, з якими завжди приємно працювати. У принципі, роботою задоволені та плануємо співпрацювати тривалий час. Дякую!

Володимир 10 лютого 2024 г. 15:52

Дуже кваліфіковані спеціалісти! Стабільно користуємося послугами цієї компанії.Завжди всім залишалися задоволені. Сподіваюся, що продовжуватимемо співпрацювати в тому ж дусі.

Вероніка 10 лютого 2024 г. 11:13

Дуже професійно, швидко і недорого надали послуги по налаштуванню пошукової реклами. Велике дякую Сергію!

Сергій 8 лютого 2024 г. 6:04

Велике спасибі за виконану роботу (за налаштування пошукової реклами)! Приємно, що у Вас індивідуальний підхід до кожного клієнта, даєте потрібні поради, справляєтеся у встановлений термін і дуже порадували нас - Ваші ціни ! Раді співпрацювати з Вами та всім рекомендуємо!

Олеся 7 лютого 2024 г. 7:12

Працюю із хлопцями вже давно. Зверталася за налаштуванням реклами. Завжди все якісно, швидко і, що найголовніше, Ефективно!!!! Всім дуже раджу, бо якість роботи на найвищому рівні! Хлопці молодці, так тримати))

Віктор 6 лютого 2024 г. 22:14

Для малого та середнього бізнеса інструмент корисний. Можна світитися в гуглі на перших сторінках та й у цілому бути в інтернеті. НЕ потрібно возитися зі створенням сайту та просуванням його. Або розбиратися з тим, як зарегатися на гугл картах та інше.

Марина 6 лютого 2024 г. 16:03

Дякую, за чудовий "Банк Візиток", де я розмістила і свою візитку. Все працює!) Цікава штука, де ви можете знайти професіоналів з різних сфер, які вам потрібні) Рекомендую!

Ярослав 5 лютого 2024 г. 7:27

Цiкавий iнструмент для будякого бiзнесу. Чудово замiнюе сайт лендiнг, добре оптимiзованний для пошукачiв. Дуже задоволений розміщенням!

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины