Увійдіть для швидкого доступу до вигідних пропозицій. Натисніть тут якщо у вас немає облікового запису.

Відгуки клієнтів можуть покращити коефіцієнт конверсії.

23 вересня 2023 г. 21:29   ПОСЛУГИ   Вінниця   42 переглядів Посилання: 752

0.0 stars

Місцезнаходження: Вінниця

Ціна: 1,500 ₴


Репутаційний маркетинг - це системна робота над формуванням та підтримкою позитивного іміджу спеціаліста, продукту чи компанії.
Відгуки дозволяють будувати довіру між продавцями та покупцями, допомогають зробити правильний вибір при покупці.Незважаючи на значні статистики про те, що основна частка користувачів приймають рішення про покупку, грунтуючись на відгуках,Відгук в мережі сприймається як форма соціального схвалення. Однією з переваг умовних “зірочок” для користувача буде зменшення невизначеності щодо продукту в момент прийняття рішення.Тобто, чим вище невизначеність, тим сильніше вплив рейтингу продукту на користувача. А відгуки, в свою чергу, заповнюють прогалини в інформації, на підставі якої і приймається рішення про покупку.Даний процес – це, свого роду, дослідження, яке несвідомо формує образ компанії в очах покупця.
 
Що таке коефіцієнт конверсії?
 
Коефіцієнт конверсії (CR) — це відсоток людей, які виконують бажану дію на веб-сайті або в рекламі.Ця дія може бути будь-якою: від здійснення покупки, реєстрації на подію, підписки на розсилку новин або заповнення контактної форми.
 
Допоможу сфорнмувати рейтинг 5 зірок у загальній стрічці пошукової видачі Гугла.Ваше рекламне оголошення стане помітніше в пошуковій видачі.Пошукова система Google, використовує алгоритми, які враховують багато факторів під час рейтингу оголошення.Одним із таких факторів є якість і кількість відгуків клієнтів.Позитивні відгуки клієнтів можуть покращити позиції на першій сторінці результатів пошукової системи, з більшою ймовірністю приверне кліки та трафік.
Якщо Вас зацікавила пропозиція або виникли питання телефонуйте пряио зараз:

Додаткові деталі

Контактні телефони
+380938107142
Note: You must be logged in to post a review.
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины