Увійдіть для швидкого доступу до вигідних пропозицій. Натисніть тут якщо у вас немає облікового запису.

Бетонний паркан, тротуарна плитка, бордюри, водостоки. Паркани бетонні наборні

28 липня 2023 г. 17:08   ПОСЛУГИ   Кривий Ріг   85 переглядів Посилання: 506

0.0 stars

Місцезнаходження: Кривий Ріг

Ціна: Зв'язатися з нами


Бетонний паркан, тротуарна плитка, бордюри, водостоки. Паркани бетонні наборні

 

Пропонуємо широкий асортимент з виготовлення європарканів (Паркани бетонні наборні) і тротуарної плитки (бетонні вироби з кевларобетону виготовлені за новими технологіями за допомогою вібролиття).

Вироби мають глянсове покриття без мікротріщин і "бульбашок". Поверхня виливки вирізняється високим глянцем і досконалою щільністю. Але особливо варто наголосити на тому, що незалежно від габаритів і площі елемента, що відливається, можна отримати кольорову гаму різної складності, яка імітує, таким чином, поверхню будь-якого штучного або природного матеріалу (штучний мармур).

Наші вироби не вимагають додаткових витрат на фарбування і вирізняються своєю практичністю, довговічністю і красивим зовнішнім виглядом!

Виготовлення ЗБВ виробів: шлакоблок, кільця для каналізації, бордюри, днища, люки, стовпи, європаркани 

Наша компанія пропонує широкий асортимент ЗБВ продуктів, наш асортимент включає: Шлакоблоки: ідеальне рішення для будівництва стін, перегородок і огорож.  Кільця для каналізації: надійні і герметичні вироби для будівництва систем каналізації. КС 10-9, КС 15-9, КС 20-9. Дно бетонне (Днища колодязів). Люк бетонний Бордюри: функціональні та естетично привабливі елементи, які використовуються для відмежування пішохідних зон від дорожніх та облагороджування тротуарів і алей. Днища і люки: виготовлені з міцного ЗБВ і призначені для використання в каналах каналізації, підвальних підприємств, підземних комунікацій та інших будівельних проектів.  Стовпи виноградні: використовувати для встановлення парканів, огорож, виноградних стовпів.  Європаркани: Паркани бетонні складальні, що не потребують фарбування, глянцеві, кольорові (мармур з бетону), односторонні 

Контактна інформація. Телефон: , , Сайт:  

Місцезнаходження: виробництво в м. Кривий Ріг (працюємо з доставкою та встановленням по всій Україні)

Додаткові деталі

Контактні телефони
+380683551932
Веб-сайт
Note: You must be logged in to post a review.
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины