Увійдіть для швидкого доступу до вигідних пропозицій. Натисніть тут якщо у вас немає облікового запису.

Деревні паливні гранули, пелети з сосни діаметром 6 мм та 8 мм

20 липня 2023 г. 12:34   БІЗНЕС   Київ   117 переглядів Посилання: 482

0.0 stars

Місцезнаходження: Київ

Ціна: Зв'язатися з нами Договірна


Паливні гранули, пелети виготовлені з якісної та екологічно чистої сировини (відходи деревообробки – дрова, тріска, стружка сосни) без використання хімічних добавок.

Основні характеристики деревної паливної гранули, пелети:

Сировина – дрова, тріска, стружка сосни

Колір – сірий або коричневий (кава з молоком).

Діаметр – 6 мм або 8 мм. Довжина – 0,5 см – 3,0 см.

Вміст вологи – 6,0 - 9,0 %. Вміст золи – до 0,8 %.

Теплота згорання – 4 200 – 4 800 ккал/кг.

Пакування: поліпропіленові мішки типу Біг-Бег по 0,9 – 1,2 тони або поліетиленові мішки по 15 кг.

Умови оплати: безготівковий розрахунок з ПДВ або без ПДВ. Оплата по факту отримання товару або з відтермінуванням платежу. Умови оплати розглядаються індивідуально в залежності від умов контракту.

Ціна: договірна, залежить від обсягу замовлення та умов оплати.

Вартість доставки: вартість доставки товару на склад покупця розраховується додатково. Доставка товару можлива в будь-який населений пункт України. Ми співпрацюємо з багатьма транспортними компаніями України, що дає нам змогу використовувати попутний транспорт та ефективні логістичні маршрути, а це в свою чергу дозволяє заощаджувати на вартості доставки товару, а також забезпечити доставку товару в максимально короткий термін.

Умови доставки: доставка товару на склад покупця здійснюється автомобільним транспортом: норма завантаження на 1 а/м складає 22 тони. Відвантаження товару на протязі 1 - 3 робочих днів з моменту отримання та узгодження замовлення.

Додаткова інформація: існуючі виробничі потужності, складські площі та матеріально-технічна база дозволяє забезпечити обсяг реалізації товару більш ніж 500 тон на місяць.

Наша компанія має позитивний досвіт роботи з підприємствами промисловості, бюджетними та комунальним організаціями, приватними особами. Наші паливні гранули, пелети чудово підходять для використання в пелетних котлах для опалення виробничих, складських, житлових приміщень, використовується у виробничих процесах для отримання пари та інше. Дуже гарний альтернативний варіант для заміни використання газу або вугілля.

Контактна інформація:

Керівник продажів - Чуба Олексій Миколайович.

E-mail:

Тел.:

Додаткові деталі

Адреса
м. Дніпро
Контактні телефони
+380676103262
Note: You must be logged in to post a review.
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины