Увійдіть для швидкого доступу до вигідних пропозицій. Натисніть тут якщо у вас немає облікового запису.

Вапорайзер XMAX V3 Pro

29 червня 2023 г. 17:22   ЕЛЕКТРОНІКА ТА ТЕХНІКА   Київ   432 переглядів Посилання: 417

0.0 stars

Місцезнаходження: Київ

Ціна: 6,000 ₴


Для кого Вапорайзер XMAX V3 Pro?

XMax розробив V3 Pro для людей, яким потрібен недорогий, легкий вейп, дуже портативний і непомітний. Завдяки тонкому дизайну він вирізняється портативністю, що ідеально підходить, якщо ви багато часу проводите на вулиці або просто шукаєте щось, що легко поміщається в руці або кишені. XMax V3 Pro також універсальний, оскільки він може випаровувати трави, а також їх концентрати. Повне конвекційне нагрівання в поєднанні зі швидким часом нагрівання і простим у використанні інтерфейсом роблять цей вапорайзер чудовим вибором для більшості користувачів.

Портативний випарник XMAX V3 Pro є новітньою в лінійці XMAX Pro. Вапорайзер XMAX V3 Pro використовує весь успіх моделі V2 і радикально оновив дизайн і функції, щоб надати вам набагато сучаснішого функціоналу та стильного дизайну, зберігаючи водночас його бюджет. V3 тепер обладнаний світлодіодним екраном для точного вибору робочої температури та дає користувачеві більше контролю над бажаною густотою пари, а технологія конвекції рівномірно нагріває трави для створення ідеальних хмар.

Тип нагрева:

Конвекція ( трави нагріваються до температури випаровування за допомогою потоку гарячого повітря)
Камера нагрівання виготовлена з неіржавкої сталі.

Особливості:

 

  • Технологія конвекції

 

  • Кишеньковий розмір

 

  • Вбудований інструмент для мундштука

 

  • Сталева камера для сухих трав

 

  • Для трав/екстрактів

 

  • Чашка для екстракту входить до комплекту

 

  • Ізольований повітряний шлях

 

  • Алюмінієвий корпус

 

  • Вибір температури 100 °C - 220 °C

 

  • Час сеансу 4 хвилини

 

  • 3 натискання для вмик/вимк

 

  • Заряджання через usb-c

 

 • 2600 мач 18650 змінна батарея

Що можна випаровувати?

До комплекту XMax V3 Pro входить воскова чашка, яку можна використовувати для випаровування концентратів, також воску та олій. Просто додайте концентрат у чашку, вставте чашку у вапорайзер, і все готове до пари. Зверніть увагу, що під час використання концентратів у випарнику потрібно використовувати вищі температури, ніж під час парування трав.

У комплекті: 

1 пристрій для вейпа xmax v3 pro
1 кабель зарядного пристрою usb c
1 чашка екстракту
1 щітка для чищення
3 очисні ватні палички
4 очисні спиртові бавовняні серветки

Гарантія:

Усі вапорайзери XMax V3 Pro, продавані GoodMood Vaporizers,  дистриб'ютором XMax, є повністю справжніми та мають 1-річну гарантію на пристрій і 6-місячну гарантію на акумулятор.

Зараз доступний тільки в чорному кольорі.
GoodMood Vaporizers — це український роздрібний продавець преміумкласу портативних випарників, домашніх випарників і витратних матеріалів для вапорайзера. У нашому інтернет-магазині представлені найкращі бренди, як-от storz&bickel, pax, arizer, davinci, xmax, grenco та інші. Ми постійно тестуємо нові моделі, щоб запропонувати вам найкраще зі світу вапорайзерів.  Вапорайзер XMAX V3 Pro Купить в Украине | для сухих трав | 2021 (gmvaporizers.com)

#вапорайзер #вейп #купитьвапорайзер #купитьвапорайзерУкраина #вапорайзеркупить #вапорайзеркупитьУкраина #испаритель #vapecommunity #vapelife #вейпинг #вейпклуб #вейпшоп11 #вейпдевайс #вейпмагазин #Купитьвапорайзердлясухихсмесей #Электронныйвапорайзер #Вапорайзердлятравыкупить #Вапорайзердлясухихтрав #ВапорайзеркупитьУкраина #ВапорайзердлятравыкупитьУкраина #Вапорайзердлямарихуани #Вапорайзердлясоли #вапорайзеркупитинедорого #вапорайзердлятравы #вапорайзердлякурения #вапорайзердлякурениясухихтрав #вапорайзерыдляэлектронныхсигарет #Вапорайзеридлятравиітютюну #вапорайзердлятабака #вапорайзердлятравыитабака #вейпшопкиев #вейпшоп #vaporizer #купитиелектроннийvaporizerдлятрави

Додаткові деталі

Стан
Новий
Бренд
Huawei
Контактні телефони
+380 (63) 703-61-71
WhatsApp, Telegram, Viber
+380 (63) 703-61-71
Відео:
Note: You must be logged in to post a review.
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины