Увійдіть для швидкого доступу до вигідних пропозицій. Натисніть тут якщо у вас немає облікового запису.

Marina Tennis Club - кращий тенicний клуб Києва

14 квітня 2023 г. 1:31   ХОБІ, ВІДПОЧИНОК, СПОРТ   Київ   59 переглядів Посилання: 36

0.0 stars

Місцезнаходження: Київ

Ціна: 600 ₴


Marina Tennis Club - це прекрасне місце для всіх, хто любить теніс і хоче займатися цим видом спорту в комфортних умовах. У нашому клубі ви зможете насолодитися якісними кортами з найсучаснішим покриттям Green Set Cushion, які повністю відповідають найвищим професійним стандартам. Крім того, у нашому клубі завжди комфортна температура повітря, тому ви зможете насолоджуватися грою, не думаючи про жару чи холод.

Наш клуб пропонує не лише заняття на професійному рівні, а й заняття для дітей від 3-х років і дорослих. Перше тренування для діток завжди безкоштовно, і на всіх наступних заняттях ракетки, м'ячі та інвентар - безкоштовно! Наші професійні тренери і спортсмени високого класу готові допомогти кожному, хто хоче покращити свою гру.

Ми прагнемо до того, щоб кожен гість тенісного клубу отримав максимальне задоволення від свого перебування у нас, незалежно від того, граєте ви в теніс або просто відпочиваєте у нашому кафе. Ми впевнені, що вам сподобається наше місце і ви залишитеся задоволені нашими послугами та сервісом. Чекаємо вас в "Marina Tennis Club"! Наші контакти:

Сайт      -

Facebook  - facebook.com/kiev.tennis.club.marina

Instagram - instagram.com/kiev_tennis/

Telegram  -

Телефоны  - ,

Додаткові деталі

Адреса
Киевская обл., Броварской р-н, с.Погребы, ул.Майдановская 42А
Контактні телефони
0507772699
WhatsApp, Telegram, Viber
https://t.me/kievtennis
Веб-сайт

Теги:

теннис
Note: You must be logged in to post a review.
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины