Продам двоповерховий будинок Private

5 месяцев назад Недвижимость Апостолово   130 просм

1 500 000 грн.

  • prodam-dvopoverkhoviy-budinok-big-0
  • prodam-dvopoverkhoviy-budinok-big-1
  • prodam-dvopoverkhoviy-budinok-big-2
  • prodam-dvopoverkhoviy-budinok-big-3
  • prodam-dvopoverkhoviy-budinok-big-4
  • prodam-dvopoverkhoviy-budinok-big-5
  • prodam-dvopoverkhoviy-budinok-big-6
  • prodam-dvopoverkhoviy-budinok-big-7
Область: Апостолово
Цена: 1 500 000 грн.

J1VUEUПродам великий, двоповерховий будинок площею 190 м2 зі свіжим євроремонтом в селищі Грушівка (минуле Ленінське) Дніпропетровської обл., Апостолівського р-ну, біля Каховського водосховища 1,3 км до води. Через село проходить траса Кривий Ріг – Дніпропетровськ, також за 4 км знаходиться залізнична станція. В будинку повністю замінені система опалення (газ, дрова, вугілля), система водопостачання, встановлені електричний та газовий водонагрівачі, електропроводка, встановлена система захисту від перенавантажень та від ураження електричним струмом, розведена система сигналізації, інтернет, також в домі реалізований камін з повітряними каналами по всьому будинку. Дві ванні кімнати, дві вбиральні, простора кухня, велика вітальня, три спальні, кімната - гардеробна, великий гараж, два підвали. Будинок повністю утеплений, в кухні та ванній тепла підлога. 

Загальна площа ділянки 0.63 га. На території також, знаходяться: літня кухня (22 м2), технічна будівля (43,5 м2), літній душ, кімната для сауни, вуличний туалет, дві басейни для питної води, є водопровід питної та технічної води. 

На присадибній ділянці (0.5 га) знаходяться: сад, виноградник, дві басейни для питної та технічної води, два не жилих будинки. 

План будинку та карта ділянки на фото. По всім питанням телефонуйте.

Дополнительные детали

Площадь 190 м2
Этажность 2
Тип здания Дом

 
Продавайте и покупайте товары и услуги на RK.UA. Ищите товары или услуги на нашем сайте совершенно бесплатно.
С нами можно легко купить, продать, обменять или найти необходимые товары и услуги по всей Украине.
Для публикации объявления не обязательно регистрироваться, но зарегистрированные пользователи получают преимущества редактирования объявления, обновления фотографий, могут удалить свое бесплатное объявление или могут на платной основе сделать Премиум объявление.
Все объявления опубликованные на RK.UA мы дублируем в социальные сети. Мы продвигаем Ваши объявления в Facebook, Instagram, Pinterest, Twitter.
Подписывайтесь на наш канал в Telegram и будьте всегда в курсе самых свежих объявлений.

RK:UA - Портал Бесплатных Объявлений