Увійдіть для швидкого доступу до вигідних пропозицій. Натисніть тут якщо у вас немає облікового запису.

Шапка трикотажна чорна

30 травня 2023 г. 13:25   МОДА І СТИЛЬ   Вінниця   70 переглядів Посилання: 317

0.0 stars

Місцезнаходження: Вінниця

Ціна: 120 ₴


Компанія "Діагональ-ТК" пропонує своїм клієнтам шапки оптом на всі випадки життя: в нашому каталозі ви зможете придбати жіночі шапки оптом, шапки для дітей, чоловічі головні убори з пряжі і трикотажу. Ми виробляємо шапки на замовлення з різних матеріалів: це можуть бути вовняні вироби, трикотажні шапки. Всі наші фахівці пройшли відповідну підготовку та володіють великим практичним досвідом, завдяки чому наші замовники отримують в'язані шапки на замовлення оригінальних моделей і забарвлень.

Наявність власного виробництва дозволяє компанії "Діагональ-ТК" виготовляти шапки з написами на замовлення, незвичайні аплікації, застосовувати різні види крою і в'язки.

Замовляючи головні убори оптом від виробника, ви кожен раз зможете дивувати своїх покупців новими моделями, які будуть не тільки приємні в носінні, але і доступні за ціною. Особливу сферу нашого виробництва займають жіночі головні убори оптом, які ми виготовляємо як у розрахунку на молодого споживача, так і для більш старших вікових категорій.

Вже сьогодні ви можете купити зимові шапки на замовлення, а також придбати літні головні убори.

Note: You must be logged in to post a review.
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины