Увійдіть для швидкого доступу до вигідних пропозицій. Натисніть тут якщо у вас немає облікового запису.

Светр формений виробництво оптом

30 травня 2023 г. 0:52   МОДА І СТИЛЬ   Вінниця   79 переглядів Посилання: 303

0.0 stars

Місцезнаходження: Вінниця

Ціна: 680 ₴


Для працівників приватних і державних охоронних підприємств ми пропонуємо кілька видів теплою службової одягу - джемпер з накладками з акрилової пряжі і светр формений з накладками з напіввовняної пряжі. У такому одязі ви будете почувати себе комфортно на роботі і на відпочинку.

Наше підприємство оснащене потужним сучасним обладнанням, тому одяг, яку ми випускаємо, відрізняється хорошою якістю. Її вже по достоїнству оцінили силові структури, які замовляють практичний і зручний одяг для своїх співробітників.

Формений светр можна розділити на дві категорії: светр формений як самостійна частина одягу і светр формений гольф (поддевается під формений одяг ).

Перший варіант відрізняється від другого - в'язкою, щільністю в'язки. Якщо светр формений в'яжеться на машинках 7-8 класу і в'язкої вибірка або полуфант, то трикотажний гольф формений в'яжеться лицьовій гладдю і на машинках 10 класу.

Светр формений трикотажний гольф формений в'язаний має тканинні підсилювачі. Тобіш накладки на ліктях, нагрудна кишеня з клапаном, який кріпиться або на гудзику або на липучку, накладки на плечах з погонами, які кріпляться або на ґудзик або на липучку.

Note: You must be logged in to post a review.
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины