Увійдіть для швидкого доступу до вигідних пропозицій. Натисніть тут якщо у вас немає облікового запису.

Чоловічий формений светр

30 травня 2023 г. 0:24   МОДА І СТИЛЬ   Вінниця   78 переглядів Посилання: 296

0.0 stars

Місцезнаходження: Вінниця

Ціна: 680 ₴


Частина форменого одягу є формений светр. Як відомо, кожна гілка силових структур в Україні має свій колір одягу, тому й трикотажні светри цілком мають відповідати цим вимогам. Наприклад, військові використовують формені светри кольору хакі, найчастіше охоронні фірми одягають людей у светра чорного кольору, поліція відповідає  формений светр синього кольору, прикордонники ж носять джемпери кольору полині. Водночас варто пам'ятати, що форма є щоденна та парадна. Водночас і светри також мають відповідність: светр формений з круглою горловиною — на кожен день, светр на мис, тобіш  в-подібна горловина — під краватка та сорочку.

У тон форменого светра підбираються накладки: погони, нагрудна кишеня та ліктьові нашивки. Погони, за бажанням  клієнта кріпляться на ґудзиках або липучками.

Тоді, коли ринки сповнені імпорту, іноді навіть і дорогого, але висока ціна жаль,  не є запорукою якості,  виникає питання: де купити формений светр? І плюс що б якість була не поганою. І чи відповідатиме ціна якості светра?

Додаткові деталі

Стан
Новий
Note: You must be logged in to post a review.
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины