Увійдіть для швидкого доступу до вигідних пропозицій. Натисніть тут якщо у вас немає облікового запису.

Доставка квітів - можливість привітати навіть тоді, коли ви не поруч

8 травня 2024 г. 21:06   БУДИНОК І САД   Запоріжжя   18 переглядів Посилання: 1116

0.0 stars

Місцезнаходження: Запоріжжя

Ціна: 1,000 ₴ Договірна


В усі часи квіти - жаданий та вишуканий подарунок, якому зрадіють і маленька панянка, і поважна пані, і навіть чоловік. Букет квітів завжди зачаровує красою, елегантністю, ароматом та часом оригінальністю і неординарністю. 

Сучасний букет - це витвір мистецтва, який може бути оформлений і у кошику, і у капелюшній упаковці, і у спеціальному папері та поєднуватись із солодощами, іграшками або ж фруктами. 

Квіткова крамниця “Flowers Story” - це можливість замовити квіткову композицію з доставкою по м. Запоріжжя. Бажаєте зробити сюрприз? Знаходитесь за межами міста? Занотуйте адресу інтернет-крамниці та швидко й легко замовляйте доставку найсвіжіших квітів коханій людині. 

Великий асортимент видів квітів, квіткові композиції та монобукети, букети з солодощами, фруктами або ж іграшками, різноманітність кольорів - ідеальні умови для того, щоб обрати з доставкою саме той, який найбільше сподобається саме вам та вашій близькій людині. 

Дні народження, хрестини, ювілеї, освідчення та просто знак уваги - це тільки частина приводів для того, щоб замовити квітковий подарунок в інтернет-крамниці “Flowers Story”.

Додаткові деталі

Стан
Новий
Адреса
вулиця Гоголя, 67
Контактні телефони
+380669260011, +380679260011
Note: You must be logged in to post a review.
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины