Увійдіть для швидкого доступу до вигідних пропозицій. Натисніть тут якщо у вас немає облікового запису.

Біодизельний завод CTS, 10-20 т / день (автомат)

14 березня 2024 г. 15:27   БІЗНЕС   Київ   24 переглядів Посилання: 1033

0.0 stars

Місцезнаходження: Київ

Ціна: Зв'язатися з нами


ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА БІОДИЗЕЛЯ

з будь-якої Рослинної олії - соняшникова, рапсова, бавовняна, кокосова і т.д.

 

На відміну від компаній, що випускають обладнання для виробництва біодизеля, засноване на старих, «бочкових» технологіях, що застосовувалися більше століття тому, наша компанія використовує принцип високочастотної магнітоімпульсної кавітації, що використовувалася в секретних технологіях, що дозволяє домагатися значних переваг:

Невимогливість до якості вихідної олії

Високочастотні магнітно-імпульсні кавітаційні реактори успішно і стабільно працюють, як на сирій, так і на рафінованій олії, а також всіх видах тваринних жирів та їх сумішей з олією. Це соняшникова, рапсова, лляна, пальмова, гірчична і т.д., з практично будь-яким кислотним числом, а також відходи пересмаженої олії з ресторанів та пекарень, яловичий, свинячий та курячий жири – відходи тваринницьких та птахівницьких переробних фабрик. При цьому не потрібна будь-яка переналагодження обладнання при зміні типу олії.

Проходження реакції «за один прохід»

У магнитоимпульсной кавітаційної технології не потрібно проводити повторну реакцію переетерифікації, як і старих «бочкових» технологіях. Час отримання готового біодизеля скорочується у 8-10 разів.

Не потрібне чищення сорбентами, миття та сушіння біодизеля.

У традиційних технологіях неможливо одразу отримати біодизель належної якості. Тому його змушені мити або застосовувати сорбенти, щоб видалити всі домішки. Це вимагає додаткового обладнання для миття первинного біодизеля (для цього зазвичай використовують суміш води та спирту) та додаткову установку, так званої вакуумної сушіння. При кавітаційному методі отримання біодизеля не потрібні ні миття, ні сушіння кінцевого продукту, відповідно немає потреби утилізувати використану воду або сорбент.

Мінімальна кількість спирту та каталізатора. Відсутність рекуперації спирту.

Однією із серйозних проблем «бочкових» технологій є необхідність додавання зайвого метанолу в реактор і відповідно його подальша відгін (рекуперація). Це потребує встановлення додаткового обладнання та витрат електроенергії. У кавітаційних технологіях кількість використовуваного реакції спирту точно відповідає стехиометрическому складу, тобто. мінімального обсягу. Немає необхідності проводити повторну реакцію переетерифікації. Виключається дороге та небезпечне обладнання відгону метанолу. Виключаються неминучі втрати спирту при рекуперації, покращується екологічна обстановка та вибухобезпека.

Мінімальне енергоспоживання

Традиційні методи отримання біодизеля ґрунтуються на нагріванні олії до 65-70° С. Це вимагає значних енерговитрат, крім того, рекуперація зайвого метанолу (необхідна умова проходження реакції в традиційних технологіях), додаткова переетерифікація, а також вакуумне сушіння призводить до значного енергоспоживання. При кавітаційній обробці цього не потрібно, і як результат - економія електроенергії в 5-7 разів.

Низькотемпературна реакція

Магнітоімпульсна високочастотна кавітаційна обробка реакторі відбувається на молекулярному рівні. Усі компоненти піддаються впливу імпульсів магнітоспрямованої кавітації. Відбувається розрив молекул жирних кислот у вигляді мікровибухів; це призводить до зниження в'язкості, збільшення цетанового числа, поліпшення енергетичних характеристик майбутнього палива, а також значно збільшує швидкість та якість перебігу реакції етерифікації. При цьому реакція відбувається при кімнатній температурі. Немає необхідності в нагріванні олії.

Мінімальні габаритні розміри модулів

Наші автоматичні модулі займають у 5-10 разів менше місця, ніж традиційні комплекси аналогічної продуктивності.

 

Біодизель із олії.

Установка BNR літрів на годину) автомат

Автоматична система BNR 1000 складається з:

PPS-CT 1200: електронна система для попереднього дозування та обробки вихідних продуктів.

РОТОН-Б 30 - реактор магнітний імпульсний BNR 1000. магнітноімпульсний реактор

Система автоматичного управління (електрична шафа, ПЛК, ПК, програмне забезпечення тощо)

Труби, фітинги тощо.

Система поділу:

6.1. Роздільний бак, датчики, насос, клапани і т.д.

7.2. Електронна система стеження за розливом, сепаруванням та вивантаженням готової продукції

 

Технічні параметри:

Продуктивність, літрів на годину

Номінальна потужність, кВт 33

Вага (приблизно), кг 985

Ступінь автоматизації - повна

Режим роботи - безперервний

Продуктивність переробки, кВт год/літр (не більше) 0,028

Регулювання ємності - так

Площа, займана одним модулем, 3,5 м2

Габаритні розміри (Д х Ш х В)  2870х1390х2620 мм

Додаткові деталі

Стан
Новий
Контактні телефони
050 738 33 48
WhatsApp, Telegram, Viber
050 738 33 48
Note: You must be logged in to post a review.
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины