ВІДНОВЛЕННЯ ШВІВ МІЖ ПЛИТКОЮ Private

3 months ago Services Львов   137 views
Location: Львов
Price: 26 грн.

ВІДНОВЛЕННЯ ШВІВ МІЖ ПЛИТКОЮ
У ВАННІЙ КІМНАТІ, ТУАЛЕТІ, КУХНІ, КОРИДОРІ
НА СТІНАХ ТА ПІДЛОЗІ
ШВИДКО. ЯКІСНО. ПРОФЕСІЙНО.

ОЧИСТИМО З ОЗНАКАМИ:Пожовклі, потемнілі, вражені грибком, покриті брудом та частково зруйновані швиміж плиткою, та перефугуємо новою затиркою для швів. Затирка між плиткою білогокольору пожовтіє, а затирка інших кольорів стане тьмяною і отримає бруднуватийвідтінок. Починають кришитися, жовтіти, тріскатися, а іноді і зовсімчорніють.Працюємо по Львову та Львівськійобласті. Ціна послуги стіни від 26 грн. підлога від 36 грн. (за метер погоннийшва). (Залежності від обєму роботи).. Попередньо приймаємо замовлення. Звертатись за телефоном:                                                                                                              Тел:. Kyivstar (097) 674-47-69    Life (093) 855-18-34    MTC (099)254-07-85   МарянІванович.


 
Продавайте и покупайте товары и услуги на RK.UA. Ищите товары или услуги на нашем сайте совершенно бесплатно.
С нами можно легко купить, продать, обменять или найти необходимые товары и услуги по всей Украине.
Для публикации объявления не обязательно регистрироваться, но зарегистрированные пользователи получают преимущества редактирования объявления, обновления фотографий, могут удалить свое бесплатное объявление или могут на платной основе сделать Премиум объявление.
Все объявления опубликованные на RK.UA мы дублируем в социальные сети. Мы продвигаем Ваши объявления в Facebook, Instagram, Pinterest, Twitter.
Подписывайтесь на наш канал в Telegram и будьте всегда в курсе самых свежих объявлений.

RK:UA - Портал Бесплатных Объявлений