Увійдіть для швидкого доступу до вигідних пропозицій. Натисніть тут якщо у вас немає облікового запису.

Коли потрібна допомога психотерапевта

23 лютого 2024 г. 18:53   ПОСЛУГИ   Дніпро   18 переглядів Посилання: 992

0.0 stars

Місцезнаходження: Дніпро

Ціна: 1,000 ₴ Договірна


Відчуваєте пригніченість, нервозність, знижений настрій, втрату інтересів, постійну втому, неможливість зосередитись, страх, безсоння та вегетативні прояви - сухість у роті, пітливість? Всі ці симптоми можуть бути проявами неврозів і кажуть про те, що вам необхідно звернутись до психотерапевта, щоб підтвердити або ж спростувати ці здогадки. 

У Центрі лікаря Рамзанова ви отримаєте комплексну допомогу при неврозах, панічних атаках, депресіях. Це і лікування за допомогою медичних препаратів (антидепресантів, седативних, транквілізаторів), і психотерапія (групові та індивідуальні сеанси), і фізіотерапія (масажі, акупунктура), і безпечна гіпнотерапія. 

Лікар-психотерапевт Андрій Леонідович Рамзанов має великий досвід роботи - понад 40 років результативної практики та сотні позитивних вдячних відгуків від пацієнтів. Психотерапевтичний центр лікаря Рамзанова знаходиться у Дніпрі, проте приймає пацієнтів з усіх міст України. Індивідуальні та групові консультації, якісний та дієвий підхід до кожного пацієнта та поєднання сучасних та традиційних методів лікування, а також великий досвід та професійність лікаря Рамзанова - це запорука гарних результатів у лікуванні ваших проблем.

Додаткові деталі

Адреса
ж/м Тополь 1, вул. Запорізьке шосе, 38 (під аркою)
Контактні телефони
+380962007070, +380505107020, +380735107020
Веб-сайт
Note: You must be logged in to post a review.
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины