Увійдіть для швидкого доступу до вигідних пропозицій. Натисніть тут якщо у вас немає облікового запису.

Вуличні меблі для дачі, саду, паркових куточків - комфортний відпочинок на свіжому повітрі

18 лютого 2024 г. 13:18   БУДИНОК І САД   Дніпро   17 переглядів Посилання: 979

0.0 stars

Місцезнаходження: Дніпро

Ціна: 1,000 ₴ Договірна


Напередодні весняно-літнього періоду з першими теплими днями більшість з нас починає облаштування власних прибудинкових ділянок садово-парковими меблями, для того, щоб була можливість комфортно та якісно проводити час на свіжому повітрі. 

Садово-паркові меблі - це столи, стільці, альтанки (бесідки), лави, завдяки яким можна зручно відпочивати біля власного приватного будинку або ж на дачі. 

Крім того, садово-паркові меблі використовуються у паркових зонах, на терасах та вуличних кафе. Виготовляють такі меблі зі спеціальних матеріалів, які є стійкими до зміни погодних умов (сонце, дощ, сніг) та можуть витримувати багаторазове використання у місцях спільного користування.

Український виробник садово-паркових меблів RUD GARDEN пропонує різні види меблів вуличних з найкращих матеріалів. Столи, стільці, лави та гойдалки не тільки привабливо та стильно виглядають, вони максимально зручні, тому на них приємно проводити вільний час та відпочивати. 

Ознайомитись з асортиментом та отримати консультацію можна в інтернет-магазині

Обирайте українські якісні меблі для дачі, саду, парків та літніх майданчиків для максимально комфортного, зручного та якісного відпочинку!

Додаткові деталі

Стан
Новий
Адреса
вул. Велика Діївська, 545
Контактні телефони
+380506382021
Веб-сайт
Note: You must be logged in to post a review.
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины