Увійдіть для швидкого доступу до вигідних пропозицій. Натисніть тут якщо у вас немає облікового запису.

Виробництво садових (паркових) лав для відкритих територій

4 січня 2024 г. 17:15   БУДИНОК І САД   Дніпро   38 переглядів Посилання: 915

0.0 stars

Місцезнаходження: Дніпро

Ціна: Зв'язатися з нами Договірна


Компанія RUD GARDEN є українським виробником садово-паркових меблів, а також садових лав різного типу: металевих, дерев’яних, з металу, бетону. Такі лави можуть бути виготовлені зі спинками або ж без них. Важливо також, що лави від ТМ RUD GARDEN виглядають гармонійно, є зручними та міцними.

Садові лави - це спеціальні меблі, призначені для розташування на відкритому повітрі. Це той елемент, без якого ми не уявляємо ані ландшафт парків, ані дитячих майданчиків, ані прибудинкових територій, ані території біля власного приватного будинку. І влітку, і в холодну пору року лави необхідні, адже це можливість перепочити, попити каву, дочекатися запланованої зустрічі. Ці лави відіграють не тільки функціональну роль, а й важливу естетичну та соціальну функцію.

Ці лави можуть бути встановлені в громадських місцях для комфорту та відпочинку відвідувачів, або в приватних садах для особистого задоволення та відпочинку.

В інтернет-магазині компанії ви знайдете цілу низку пропозицій садових (паркових) лав, які можна підібрати в залежності від ваших потреб та зробити замовлення як онлайн або ж звернувшись до спеціалістів компанії. 

Додаткові деталі

Стан
Новий
Адреса
вул. Велика Діївська, 545
Контактні телефони
+380506382021
Відео:
Note: You must be logged in to post a review.
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины