Увійдіть для швидкого доступу до вигідних пропозицій. Натисніть тут якщо у вас немає облікового запису.

Печі булерян - сучасні буржуйки для опалення та приготування їжі

28 грудня 2023 г. 9:41   БІЗНЕС   Дніпро   30 переглядів Посилання: 898

0.0 stars

Місцезнаходження: Дніпро

Ціна: 15,789 ₴ Договірна


MINI

Виробництво спеціальних печей для опалення - булер’янів, які дають можливість обігріти як житлові, так і нежитлові приміщення. 

MAXI

Мати можливість обігріти дачний будинок або ж складські, виробничі приміщення в тих випадках, коли немає централізованого опалення або ж не проведений газ - дуже важливо. На допомогу в такому випадку прийдуть спеціальні печі булер’ян (раніше їх називали буржуйки). Такі печі сучасні: вони мають стильний вигляд, завдяки чому ідеально вписуються навіть в дизайнерське приміщення, працюють на деревинній сировині, не нагріваються, тож ними майже неможливо обпектися, є система, яка дозволить опалювати не одну кімнату. 

Компанія RUD GARDEN - український виробник, який пропонує своїм замовникам кілька видів печей булер’ян:

  • піч булер’ян Кантрі - твердопаливні печі мають унікальну, запатентовану систему допалювання пічних газів “Піротрон”, забезпечує екологічність, високий ККД, потужність та економічність;

  • печі Кантрі з варильною поверхнею - це можливість не тільки обігріти приміщення, а ще й при необхідності приготувати їжу на спеціально для цього зконструйованій поверхні;

  • печі Rud Pyrotron МАКСІ - ефективний опалювальний прилад, який дозволяє опалювати приміщення. Особливістю печей є велика потужність у порівнянні з аналогами. 

Продукція RUD - це висока якість, привабливий зовнішній вигляд печей, можливість використовувати їх як частину інтер’єру, адже печі цієї торгової марки - це не тільки про тепло, а ще й про стиль. Слід також зазначити, що булер’яни пройшли випробування в європейській лабораторії і мають сертифікат якості, екологічності та безпеки європейського зразку за стандартами EN і EN / A2: 2004.

Звертаємо увагу покупців, що перед вибором печі булер'ян важливо враховувати розмір приміщення, тип палива, чи необхідно готувати та інші фактори.

Додаткові деталі

Стан
Новий
Адреса
вул. Велика Діївська, 545
Контактні телефони
+380506382021
Відео:
Note: You must be logged in to post a review.
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины