Авторизоваться для более быстрого доступа к лучшим сделкам. Нажмите тут если у вас нет учетной записи.

Приватний дитячий садок Веселі та Розумні, всебічний ранній розвиток дитини

2021-05-24 00:07   Услуги   Львов   24

200 ₴

  • privatnii-dityacii-sadok-veseli-ta-rozumni-vsebicnii-rannii-rozvitok-ditini-big-0
  • privatnii-dityacii-sadok-veseli-ta-rozumni-vsebicnii-rannii-rozvitok-ditini-big-1
  • privatnii-dityacii-sadok-veseli-ta-rozumni-vsebicnii-rannii-rozvitok-ditini-big-2
  • privatnii-dityacii-sadok-veseli-ta-rozumni-vsebicnii-rannii-rozvitok-ditini-big-3

0.0 звезд

Область: Львов
Цена: 200 ₴

Мережа приватних дитячих садочків у Львові «Веселі та Розумні» поєднує найновіші методики та практики з професійним всебічним вихованням дітей. Перед тим, як започаткувати наш перший садок, ми познайомилися з багатьма приватними та державними дошкільними закладами, побували в навчальних подорожах закордоном. У наших садках ми поєднуємо новітні практики і методики, які допомагають дітям зростати веселими та розумними. Наші педагоги навчають дітей в сприятливій атмосфері, вони здобувають знання, навички та вміння актуальні для сьогодення. Записавши дитину у наш садочок Ви можете бути впевненими у тому, що вона повноцінно розвивається та вчиться вільно комунікувати у сучасному світі. Наша мета - це Веселі та Розумні діти, які приносять радість своїм батькам, люблять Батьківщину, поважають інших, та вірять у себе! Ми завжди відкриті для Вас та Ваших діток!

Дополнительные детали


 
Примечание: Вы должны войти в систему, чтобы оставить отзыв.
RK.UA - Бесплатные объявления: Украина, Беларусь, Болгария, Венгрия, Грузия, Молдова, Польша, Россия, Румыния, Словакия, Турция.
RK.UA - Free Classified Ads: Ukraine, Belarus, Bulgaria, Georgia, Hungary, Moldova, Poland, Romania, Russia, Slovakia, Turkey.

Частные и бизнес объявления. Ищите товары или услуги на нашем сайте совершенно бесплатно. Давайте свои объявления здесь!
Private and Business Ads. Search for Products or Services on our Website for Free. Submit Your Ads Here!