Авторизоваться для более быстрого доступа к лучшим сделкам. Нажмите тут если у вас нет учетной записи.
Повернись живим | Come Back Alive

Декоративний розпис стін від дизайн студії Романа Москаленка

26 января 2023 г. 18:08   Услуги   Черновцы   290 просм id: 5023
1 ₴
  • dekorativnii-rozpis-stin-vid-dizain-studiyi-romana-moskalenka-big-0
  • dekorativnii-rozpis-stin-vid-dizain-studiyi-romana-moskalenka-big-1
  • dekorativnii-rozpis-stin-vid-dizain-studiyi-romana-moskalenka-big-2
  • dekorativnii-rozpis-stin-vid-dizain-studiyi-romana-moskalenka-big-3

Область: Черновцы

Цена: 1 ₴ Договорная


 

Художній настінний живопис від дизайн студії Романа Москаленка.

Настінний живопис, це один з багатьох напрямків у декорі яким на професійному рівні вже багато років займається наша дизайн студія. За допомогою класичних сюжетних малюнків по реалізму чи сучасних абстрактних образів і стилізації, розпис по стіні дозволяє в стислі терміни змінити дизайн кімнати до невпізнання. При цьому якісно поліпшити візуальне сприйняття інтер'єру в тому чи іншому стилі.

Розпис стін може виконуватись нами поєднуючи одночасно кілька різних технік нанесення малюнка і його декорування. Це може бути робота мазком, лессировка, аерографія, розпис по барельєфу, поєднання мозаїки, фрески, ліпного декору і настінного живопису.

Залежно від стилю в дизайні інтер'єру ми підбираємо сам малюнок і його техніки нанесення та декорування, це може бути як класична розпис стін, так і сучасний настінний живопис. Також досить часто ми застосовуємо просторові ілюзії, що дозволяють візуально збільшити простір, підсилити і підкреслити в інтер'єрі його стиль та додати вишуканої презентабельності.

Створений нами яскравий, стильний і красивий настінний живопис розробляється і наноситься таким чином, щоб бути прив'язаним до дизайн оформлення Вашого інтер'єру і зробити акцент на його стильовому напрямку та індивідуальності.

Дополнительные детали

RK.UA - Бесплатные объявления: Украина. RK.UA - Free Classified Ads: Ukraine.
Частные и бизнес объявления. Ищите товары или услуги на нашем сайте совершенно бесплатно. Давайте свои объявления здесь!
Private and Business Ads. Search for Products or Services on our Website for Free. Submit Your Ads Here!