Авторизоваться для более быстрого доступа к лучшим сделкам. Нажмите тут если у вас нет учетной записи.
Повернись живим | Come Back Alive

LED лампи енергоекономні з тривалим терміном служби.

17 февраля 2023 г. 16:34   Разные товары   Николаев   21 просм id: 13170
39 ₴
  • led-lampi-energoekonomni-z-trivalim-terminom-sluzbi-big-0

Область: Николаев

Цена: 39 ₴


Для освітлення різних приміщень нерідко використовують світлодіодні джерела світла, до яких відносять лед лампочки. Вони відрізняються тривалим експлуатаційним терміном (можуть працювати до 40 тисяч годин), багатим вибором форм і розмірів, а також мають гарну світлову віддачу і не нагріваються.Робота таких джерел світла заснована на застосуванні світлодіодів, головним елементом яких є кристал напівпровідникового типу. Він створюється штучним шляхом. Лед лампочка на відміну від ламп розжарювання не нагрівається і споживає мало електроенергії.

Переваги світлодіодних ламп:

* можливість працювати при мінусовій температурі;

* різноманітність моделей;

* відсутність мерехтінь;

* великий часовий ресурс;

* економічність.

Світлодіодні лампи сьогодні вважаються найбільш сучасними та енергоефективними джерелами штучного освітлення. Вони мають цілу низку переваг у порівнянні з попередниками, та майже позбавлені недоліків. ЛЕД-лампи здатні похвалитися довговічністю роботи, малим нагріванням, високою яскравістю, приємними відтінками світіння та широким вибором колірних температур.Проте, усі ці характеристики часто є другорядними за значимістю – більшість споживачів хочуть купити світлодіодні лампи для того, щоб істотно економити на освітленні. Якщо порівняти старі моделі розжарювання з сучасними, експлуатувати останні виявиться вигідніше у 7-8 разів. Для кожного з приміщень у квартирі або офісі, у сфері торгівлі або розваг знайдеться оптимальна за параметрами модель.Переходьте в магазин за посиланням вказаним нижче.

Дополнительные детали

Состояние
Новое
RK.UA - Бесплатные объявления: Украина. RK.UA - Free Classified Ads: Ukraine.
Частные и бизнес объявления. Ищите товары или услуги на нашем сайте совершенно бесплатно. Давайте свои объявления здесь!
Private and Business Ads. Search for Products or Services on our Website for Free. Submit Your Ads Here!