Авторизоваться для более быстрого доступа к лучшим сделкам. Нажмите тут если у вас нет учетной записи.
Повернись живим | Come Back Alive

Світлотехнічні вироби для побутового,промислового та вуличного освітлення.

17 февраля 2023 г. 14:31   Разные товары   Николаев   18 просм id: 13169
39 ₴
  • svitlotexnicni-virobi-dlya-pobutovogopromislovogo-ta-vulicnogo-osvitlennya-big-0

Область: Николаев

Цена: 39 ₴


Світлодіодна лампа— це набір світлодіодів і схеми живлення для перетворення мережевої енергії на постійний струм низької напруги.Відрізняються світлодіодні лампи один від одного потужністю, світловим потоком, яскравістю, видом цоколя. Такі моделі вважаються найбільш економними і ефективними, з усіх представлених виробниками видів.Освітлення, засноване на діодах, стало затребуваним за рахунок низького споживання електроенергії і тривалого експлуатаційного терміну. Такі прилади для освітлення приміщень рідко перегорають, не нагріваються і можуть працювати близько 5 років.Світло, яке випромінюють світлодіодні лампочки led, приємний для очей і роботи за комп'ютером.Для створення декоративного освітлення можна лампочки купити і встановити в різні освітлювальні прилади. Основною перевагою таких ламп є потужний світловий потік при низькому енергоспоживанні. Для сучасних ламп, люстр і бра слід купувати лампи з расрпостраненным типом цоколя Е27 і Е14. Такий цоколь виготовляється з пластику, який витримує температуру до 60 градусів. Він не плавиться і безпечний для використання.

Чому варто купити світлодіодні лампи? У таких джерел світла є чимало переваг:

* вони споживають мінімальну кількість електроенергії;

* залучають тривалим терміном служби;

* мають чудову світловіддачу;

* найбільш екологічні та не вимагають спеціальної утилізації.

Світлодіодні лампи – це безпечно. Вони не містять токсичних речовин, тому не забруднюють довкілля. Вони не транслюють небезпечних здоров'ю людини хвиль. Такі світильники майже не виділяють при горінні тепло. До того ж світлодіоди можуть працювати на низьковольтних мережах.Світлодіодні джерела світла споживають мінімальну кількість електроенергії. Така світлова ефективність є одним із важливих приводів для покупки саме цих ламп.Переходьте в магазин за посиланням вказаним нижче.

Дополнительные детали

Состояние
Новое
RK.UA - Бесплатные объявления: Украина. RK.UA - Free Classified Ads: Ukraine.
Частные и бизнес объявления. Ищите товары или услуги на нашем сайте совершенно бесплатно. Давайте свои объявления здесь!
Private and Business Ads. Search for Products or Services on our Website for Free. Submit Your Ads Here!