Авторизоваться для более быстрого доступа к лучшим сделкам. Нажмите тут если у вас нет учетной записи.
Повернись живим | Come Back Alive

Світлодіодні джерела світла споживають мінімальну кількість електроенергії.

17 февраля 2023 г. 14:28   Разные товары   Николаев   20 просм id: 13168
39 ₴
  • svitlodiodni-dzerela-svitla-spozivayut-minimalnu-kilkist-elektroenergiyi-big-0

Область: Николаев

Цена: 39 ₴


Сучасні світлодіодні лампи є одним з кращих рішень для забезпечення економії електроенергії. Використання цих джерел світла дозволяє значно зменшити рівень витрат, який може досягати 80%. Led лампи характеризуються високим рівнем світової віддачі, є безпечними у використанні, а також екологічно чистими. Саме тому лампи світлодіодні користуються все більшою популярністю серед українців. Більш того, вони майже не нагріваються у процесі роботи, тому строк їх дії може досягати до 15000 годин. Цей показник майже в 14 разів перевищує значення звичайної лампи розжарювання.Щодо призначення, led лампи використовуються для вуличного освітлення, домашнього інтерь'єрного, офісного та промислового.Також слід зазначити, що лампи не втрачають своїх функціональних властивостей навіть при значному перепаді температур.

Окрім того, що світлодіодні лампи освітлення формують світловий потік, який можна порівняти з джерелами іншого типу, за набагато менших обсягах споживання енергії, вони мають й інші сильні боки. Перерахуємо їх лише коротко:

* Дані вироби є практично нечутливими до стрибків вольтажу у мережі живлення. Вони продовжать працювати й за невеликого зниження напруги, й за його підвищеннґ. Елементи лампи при цьому не будуть пошкоджені;

* Світлодіодні LED-лампочки набагато безпечніші за усі інші типи. На відміну від моделей розжарювання, вони позбавлені скляної колби (окрім виробів філаментного типу). Але навіть якщо ви захочете купити LED-лампочку та навмисне її розбити, то не зможете поранитися уламками пластика. Крім того, така продукція не містить шкідливих речовин – ані у вигляді твердих матеріалів, ані у вигляді суміші парів та газів;

* Вирішивши купити світлодіодні лампочки для свого дому, ви можете встановити їх у приміщенні з будь-якими кліматичними умовами. Вироби не бояться ані підвищених, ані знижених температур та нормально експлуатуються у вологих зонах, якщо на них при цьому не потрапляє занадто багато бризок води.

У світлодіодних ламп є ще чимало переваг - відмінна передача кольору, генерація направленого випромінювання, здатність працювати при широкому діапазоні температур. Такі лампи освітлюють простір під кутом в 180 градусів, що дозволяє сконцентровано спрямовувати світло і не втрачати ресурси даремно. Ви не освітлюватимете стелю і ті зони приміщення, які не потребують зараз освітлення. Люстри, оснащені світлодіодними лампами, транслюють всю енергію вниз, що дає можливість знизити витрати і користуватися тільки тим світлом, яке дійсно необхідне з практичного погляду.Переходьте в магазин за посиланням вказаним нижче.

Дополнительные детали

Состояние
Новое
RK.UA - Бесплатные объявления: Украина. RK.UA - Free Classified Ads: Ukraine.
Частные и бизнес объявления. Ищите товары или услуги на нашем сайте совершенно бесплатно. Давайте свои объявления здесь!
Private and Business Ads. Search for Products or Services on our Website for Free. Submit Your Ads Here!