Авторизоваться для более быстрого доступа к лучшим сделкам. Нажмите тут если у вас нет учетной записи.
Повернись живим | Come Back Alive

Ремонт і реставрація запчастин до сільськогосподарської техніки

30 декабря 2022 г. 15:06   Услуги   Ровно   25 просм id: 12758
договорная
  • remont-i-restavraciya-zapcastin-do-silskogospodarskoyi-texniki-big-0

Область: Ровно

Цена: договорная Договорная


Роботи по ремонту деталей і вузлів сільгосптехніки та металообробних верстатів включають комплексні ремонтні роботи та відновлення складних вузлів і деталей сільськогосподарських машин, навісних знарядь (вали, шестерні, корпуси, муфти, фрикціони та інше).

При ремонті робимо попереднє дефектування та виготовляємо нові деталі на заміну. Здійснюємо комплексну заміну та реставрацію всіх деталей - витків, валів, шліцевих , рихтування основного вала будь-якої товщини і розміру.

Також займаємось відновленням геометрії отворів конструктивних елементів машин та агрегатів, посадкових поверхонь підшипників, робочих поверхонь сальників.

Проводячи капітальний ремонт, використовуємо всі можливі види механічної обробки металу на сучасному обладнанні (точіння / різання (токарна обробка); свердління; фрезерування; стругання і довбання; протягування і прошивання; шліфування й полірування), а також гнуття металу.

Також застосовуємо газотермічне напилення - спосіб відновлення деталей плоскої та циліндричної форм, що суттєво продовжує експлуатаційний (абразивний, корозійний, фрикційний та ін.) знос деталей.

Дополнительные детали

Telegram/Viber
+380737334999
RK.UA - Бесплатные объявления: Украина. RK.UA - Free Classified Ads: Ukraine.
Частные и бизнес объявления. Ищите товары или услуги на нашем сайте совершенно бесплатно. Давайте свои объявления здесь!
Private and Business Ads. Search for Products or Services on our Website for Free. Submit Your Ads Here!