Увійдіть для швидкого доступу до вигідних пропозицій. Натисніть тут якщо у вас немає облікового запису.

25 червоних троянд - класичний та вишуканий подарунок найближчим

9 липня 2024 г. 12:52   БУДИНОК І САД   Запоріжжя   21 перегляд Посилання: 1229

0.0 stars

Місцезнаходження: Запоріжжя

Ціна: 1,000 ₴ Договірна


Подарувати незабутні яскраві враження своїй коханій та висловити почуття можна, якщо обрати у подарунок букет квітів. 

Без сумніву, троянди - це класичний варіант подарунку, на якому дуже часто зупиняються при виборі квітів. Букет з 25 червоних троянд - ідеальна традиція та розкішний знак уваги. 

Інтернет-крамниця квітів у Запоріжжі Flowers Story пропонує величезний асортимент букетів квітів та квіткових композицій, серед яких - розкішні букети з червоних троянд. 

Погодьтесь, що букет з 25 червоних троянд стане доречним і як знак уваги, і в якості подарунку на день народження та ювілей, і як зізнання у коханні. Для коханої, мами, близьких букет з 25 троянд - дійсно ідеальний вибір. 

Крамниця квітів  Flowers Story дарує позитив та посмішки за допомогою чарівних квітів у Запоріжжі. Тут для кожного замовника і висока якість спеціально та прискіпливо вибраних квітів, і сучасний дизайн, і можливість замовити квіти з доставкою навіть тоді, коли ви територіально знаходитесь за тисячі кілометрів від Запоріжжя та своїх близьких. 

Завітайте до нашої крамниці та замовляйте букет з 25 червоних троянд в інтернет-крамниці Flowers Story – даруйте радість та любов своїм близьким!

Додаткові деталі

Стан
Новий
Адреса
м.Запоріжжя, вулиця Гоголя, 67
Контактні телефони
+380669260011, +380679260011
Note: You must be logged in to post a review.
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины