Увійдіть для швидкого доступу до вигідних пропозицій. Натисніть тут якщо у вас немає облікового запису.

Кодування від алкогольної залежності у Дніпрі

18 червня 2024 г. 6:41   ПОСЛУГИ   Дніпро   22 переглядів Посилання: 1201

0.0 stars

Місцезнаходження: Дніпро

Ціна: 1,000 ₴ Договірна


Залежність від алкоголю – це хвороба, яка потребує лікування та професійної допомоги фахових спеціалістів. 

Ви стикнулись з проблемою алкогольної залежності та не розумієте, що робити? Запевняємо, що вихід є: звертайтесь до Психотерапевтичного центру лікаря Рамзанова. Саме тут вам нададуть кваліфіковану допомогу з лікування та кодування від алкогольної залежності. 

Індивідуальні та анонімні консультації і розробка програми лікування під кожного пацієнта, методи лікування, що узгоджені державою, підтримка на кожному з етапів лікування та дієвий результат – все це отримає кожен пацієнт, який вирішить, що прийшов час кодування від алкогольної залежності та повернення нормального здорового життя!

Психотерапевтичний центр лікаря Рамзанова у Дніпрі – це ефективні та дієві методи допомоги як при алкогольній залежності, так і при залежності від тютюнопаління, ігроманії, при неврозах, зайвій вазі, соматоформних розладах. Допомогу тут можуть отримати як дорослі, так і діти. 

Не відкладайте життя на завтра, починайте діяти вже сьогодні: звертайтесь за допомогою у Психотерапевтичний центр лікаря Рамзанова та зробіть перший крок до життя без алкогольної залежності вже сьогодні!

Додаткові деталі

Адреса
ж/м Тополь 1, вул. Запорізьке шосе, 38 (під аркою)
Контактні телефони
+380962007070, +380505107020, +380735107020
Note: You must be logged in to post a review.
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины