Увійдіть для швидкого доступу до вигідних пропозицій. Натисніть тут якщо у вас немає облікового запису.

Порційна упаковка для фасування меду

11 червня 2024 г. 6:57   БІЗНЕС   Дніпро   12 переглядів Посилання: 1172

0.0 stars

Місцезнаходження: Дніпро

Ціна: 1,000 ₴ Договірна


Шукаєте інноваційні варіанти упаковки для меду? Та ще й такі, які відповідатимуть цілій низці вимог? Ми готові вам допомогти. 

Стіки – ідеальне рішення, адже такі невеликі пакетики, виготовлені з багатошарових матеріалів, є надійною, економічною, презентабельною та сучасною упаковкою для порційного пакування меду. 

Для сфери HoReCa, кафе, ресторанів та магазинів упаковка меду у порційні стіки є зручним та комерційно вигідним варіантом. У такі пакетики мед фасується якраз у такій кількості, щоб його вистачило на використання один раз. Стіки, крім того, що мають всі необхідні якості для зберігання такого продукту, ще й презентують його: завжди є можливість брендувати стіки для меду. До того ж, стіки мають спеціальну надсічку, завдяки якій відкриття стає зручним та не потребує додатково використовувати, наприклад, ножиці. 

Компанія «Джерело» - виробник упаковки з багатошарових матеріалів, який вже понад 25 років забезпечує ринок якісними пакетами різних видів: дой-пак, пакети з плоским дном flat bottom), пакети гассет та стабіло. Для кожного продукту виробник упаковки запропонує саме той варіант, що найкраще презентує та збереже товар.  

Більше інформації можна знайти на сайті або ж у спеціалістів компанії. Телефонуйте!

Додаткові деталі

Адреса
Дніпро, вул. Передова, 779a
Контактні телефони
+380673294665
Note: You must be logged in to post a review.
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины