Увійдіть для швидкого доступу до вигідних пропозицій. Натисніть тут якщо у вас немає облікового запису.

Вуличні меблі для комфортного відпочинку на дачі

8 червня 2024 г. 14:27   БУДИНОК І САД   Дніпро   25 переглядів Посилання: 1170

0.0 stars

Місцезнаходження: Дніпро

Ціна: 1,000 ₴ Договірна


Відпочинок на власній дачі повинен бути максимально комфортним та приносити тільки гарні емоції. Саме тому ми пропонуємо облаштувати подвір’я стильними та зручними вуличними меблями, які створені саме для того, щоб час за містом ви могли проводити якісно. 

Зробити як маленьку, так і велику ділянку затишною для відпочинку та розваг можна, завітавши до нашої крамниці, де представлений великий асортимент:

  • лавки;

  • гойдалки;

  • альтанки;

  • столи та стільці 

За допомогою вуличних меблів зустрічі з друзями, сімейні вихідні та моменти, коли хочеться побути наодинці, будуть затишними, комфортними, зручними та естетичними. 

Ми пропонуємо меблі, які мають високу якість – виготовлені з кращих матеріалів, що є стійкими до зовнішнього впливу, ергономічні – підійдуть до будь-якого стилю та ландшафтного дизайну, комфортні та легкі у догляді і використанні. 

Виробник вуличних меблів компанія RUD Garden територіально знаходиться у м. Дніпро, проте замовити вуличні меблі з доставкою можна по всій території України. Саме в інтернет-крамниці виробника кожен знайде саме той варіант меблів, які шукає. До речі, завжди можна підібрати меблі не тільки за стилем, а також за кольоровою гамою.

Зробіть свою дачу місцем, де хочеться проводити час - завітайте до нашого інтернет-магазину,  щоб знайти ідеальні меблі для вашого відпочинку.

Додаткові деталі

Стан
Новий
Адреса
м. Дніпро, вул. Велика Діївська, 545
Контактні телефони
+380662732002
Note: You must be logged in to post a review.
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины