Увійдіть для швидкого доступу до вигідних пропозицій. Натисніть тут якщо у вас немає облікового запису.

Садові гойдалки - місце гармонійного та комфортного відпочинку

23 травня 2024 г. 7:01   БУДИНОК І САД   Дніпро   26 переглядів Посилання: 1143

0.0 stars

Місцезнаходження: Дніпро

Ціна: 1,000 ₴ Договірна


І нехай весь світ зачекає, поки ви насолоджуєтесь дивовижними моментами відпочинку в альтанках від виробника садово-паркових меблів RUD Garden.

Не можна заперечити, що відпочинок на власній прибудинковій території, на базі відпочинку або ж у ресторанно-готельному комплексі - це максимальна можливість перебувати на відкритому повітрі та надихатись навколишнім середовищем. Саме для таких моментів ніби спеціально створені комфортні та зручні садові гойдалки, не спішне покачування в яких дає можливість релаксувати та хоча б на мить забути про щоденні проблеми.

Гойдалки садові мають спеціальний навіс, який захищає від сонця та дощу, а його нахил можна регулювати,  м'які сидіння, які трансформуються у спальне місце, перебування в яких зручне та приємне,  москітну сітку для захисту від комарів. 

Садові гойдалки виготовлені з міцних якісних матеріалів і за рахунок того, що ви маєте можливість обирати серед варіантів кольорів, вони гармонійно вписуються в будь-який ландшафтний дизайн та стануть жаданим місцем відпочинку. 

Не відкладайте мрії на потім: подаруйте собі можливість відпочивати якісно та зручно!

Додаткові деталі

Стан
Новий
Адреса
м. Дніпро, вул. Велика Діївська, 545
Контактні телефони
+380506382021
Note: You must be logged in to post a review.
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины