Авторизоваться для более быстрого доступа к лучшим сделкам. Нажмите тут если у вас нет учетной записи.
Повернись живим | Come Back Alive

Спортивний паркет від 1 620 грн/кв.м

12 января 2022 г. 11:18   Разные товары   Днепр   87 просм id: 10814
1,620 ₴
 • sportivnii-parket-vid-1-620-grnkvm-big-0
 • sportivnii-parket-vid-1-620-grnkvm-big-1
 • sportivnii-parket-vid-1-620-grnkvm-big-2
 • sportivnii-parket-vid-1-620-grnkvm-big-3
 • sportivnii-parket-vid-1-620-grnkvm-big-4

Область: Днепр

Цена: 1,620 ₴


 
Характеристики та опис
  • Країна виробник
   Україна
  • Вид спортивного підлогового покриття
   Модульні покриття
  • Тип використання
   Для внутрішніх робіт

Спортивний паркет - це дерев'яне підлогове покриття для спортивних залів з клена, дуба, ясена, гевеї і т. д, яке, завдяки своїй конструкції, забезпечує якісну гру і тренування і вважається самим довговічним спортивним покриттям, не виходячи з ладу від тривалих і інтенсивних навантажень.

Спортивні підлогу роблять з натуральних і штучних матеріалів. Фахівці розробляють нові технологічні покриття, які допомагають спортсменам домагатися хорошої техніки і високих результатів.

Традиційно в деяких видах спорту майданчики для гри обладнують паркетною підлогою. Дерев'яну підлогу настилають в спортивних клубах, спортзалах шкіл і вузів, спорткомплексах і фітнес-центрах. Ось чому підлога з дерева краще синтетичного:
— Дерево не виділяє в повітря шкідливих речовин, тому в залі з дерев'яною підлогою дихається легше;

— Дерево володіє пружністю, пом'якшує удари і знижує небезпеку травмування майданчика;

— Через натуральної забарвлення дерева підлога виглядає красиво і благородно, підкреслює естетичну складову спортивних заходів.

 

Конструкція спортивного паркету

Спортивні паркетні підлоги сьогодні пропонують багато виробників. Серед найвідоміших — Lextan, Boen, Dalla Riva, Connor, Barlinek, Grabo. Конструкції спортивного підлоги різні у різних фірм. Але є загальні принципи:
— Верхній шар — з масиву дерева. Для спортивних підлог, які встановлюють в спортзалах і на професійних ігрових майданчиках, використовують товстий масивний (штучний) паркет. Це планки із дуба, клена, ясена або бука шириною 30-60 мм, довжиною 500-1800 мм і товщиною не менше 15 мм

— Для фітнесу і танців може застосовуватися не масив, а паркетна дошка, покладена на пружну підкладку.

— Плаваюча конструкція. Дошки не склеюються між собою, а фіксуються за допомогою скоб або без них, плаваючим способом. Така конструкція менше схильна до деформацій при високих спортивних навантаженнях.

— Амортизуюча підкладка або лаги. Для амортизації підлоги і його витривалості до ударів використовується підкладка з пружного матеріалу чи спеціальні лаги.

МАЄМО ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО В УКРАЇНІ, ПОСТАВЛЯЄМО ПАРКЕТНІ СИСТЕМИ ПРОВІДНИХ СВІТОВИХ ВИРОБНИКІВ, ПРАЦЮЄМО "ПІД КЛЮЧ". ПРОПОНУЄМО РІЗНІ ВАРІАНТИ СИСТЕМ ВІД $60.

 

Приховати опис

Дополнительные детали

Состояние
Новое
RK.UA - Бесплатные объявления: Украина. RK.UA - Free Classified Ads: Ukraine.
Частные и бизнес объявления. Ищите товары или услуги на нашем сайте совершенно бесплатно. Давайте свои объявления здесь!
Private and Business Ads. Search for Products or Services on our Website for Free. Submit Your Ads Here!