Увійдіть для швидкого доступу до вигідних пропозицій. Натисніть тут якщо у вас немає облікового запису.

Лікування від ожиріння в Центрі лікаря Андрія Рамзанова

19 квітня 2024 г. 6:33   ПОСЛУГИ   Дніпро   19 переглядів Посилання: 1080

0.0 stars

Місцезнаходження: Дніпро

Ціна: 1,000 ₴ Договірна


Відчуваєте, що зайва вага обмежує ваше повсякденне життя та впливає на самопочуття? А через це - стрес, поганий настрій, незадоволення собою? Вихід є! Досвідчені та фахові спеціалісти психотерапевтичного Центру лікаря Рамзанова неодмінно нададуть вам допомогу. 

У Центрі допомагають людям різних вікових категорій: як дітям, так і дорослим. Сучасні методики лікування ожиріння (зайвої ваги) лікаря-психотерапевта Андрія Рамзанова дають можливість пацієнтам подолати існуючі проблеми. 

Кодування від зайвої ваги у Центрі направлене на позбавлення від причин, які призводять до ожиріння: неправильне харчування, відсутність фізичної активності, стреси, емоційне переїдання тощо і грунтується такий спосіб на емоційно-стресовій терапії та проведенні психокоректувальних сеансів. Під час лікування пацієнти поступово знову починають бачити радість життя, його сенс та відчувають себе більш впевненими. 

Гіпноз - один з методів, за допомогою якого лікар Рамзанов лікує пацієнтів від проблеми зайвої ваги. Цей метод ефективний навіть тоді, коли всі інші методи не дали результатів. 

Якщо ви розумієте, що не можете справитись з проблемою зайвої ваги - звертайтесь до Центру лікаря Рамзанова!

Додаткові деталі

Адреса
ж/м Тополь 1, вул. Запорізьке шосе, 38 (під аркою)
Контактні телефони
+380962007070, +380505107020, +380735107020
Note: You must be logged in to post a review.
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины