Увійдіть для швидкого доступу до вигідних пропозицій. Натисніть тут якщо у вас немає облікового запису.

Велична троянда - ідеальний вибір для будь-якої події!

10 квітня 2024 г. 6:34   БУДИНОК І САД   Запоріжжя   16 переглядів Посилання: 1069

0.0 stars

Місцезнаходження: Запоріжжя

Ціна: 1,000 ₴ Договірна


В усьому різноманітті квітів, яке сьогодні існує, троянди, здається, завжди залишатимуться найбільш популярними, найбільш величними та найбільш урочистими!

Шикарні, ароматні, ніжні та вишукані троянди ідеальні і в монобукетах, і у поєднанні з більшістю інших квітів. Їх дарують як великими букетами, так і у кількості однієї або ж трьох квіток, при цьому, троянда завжди прекрасна!

В інтернет-крамниці квітів “Flowers Story” у Запоріжжі кожен замовник знайде той самий букет троянд, про який мріє та який бажає подарувати коханій. 

Надзвичайні, ніжні та красиві троянди стануть особливим знаком вираження вашого кохання, прихильності та уваги близьким та небайдужим.

В асортименті “Flowers Story” як класичні букети червоних троянд, так і букети з поєднання троянд різних кольорів, букетів троянд з солодощами, квіткових композицій у кошиках та капелюшних коробках. 

Ніжні пастельні, білі, жовті, червоні та різні відтінки рожевих - троянди зачаровують різнобарв’ям та викликають захоплення!

Троянди - квіти, які дарують і на дні народження, і на хрестини, і на весілля, і при освідченні, людям різного віку, різного соціального статусу та різних поглядів. Адже ця квітка - дійсно безпрограшний вибір.

Обрати саме ту композицію троянд, яка найбільше підійде отримувачу завжди допоможуть флористи. 

Тож не зволікайте, обирайте саме той ідеальний букет квітів для важливої події або щоб просто зробити день яскравішим та теплішим в крамниці квітів та подарунків “Flowers Story”.

Додаткові деталі

Стан
Новий
Адреса
вулиця Гоголя, 67
Контактні телефони
+380669260011, +380679260011
Note: You must be logged in to post a review.
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины