Увійдіть для швидкого доступу до вигідних пропозицій. Натисніть тут якщо у вас немає облікового запису.

Опалубка для бетонних перекриттів та стійки

5 квітня 2024 г. 19:02   БУДИНОК І САД   Київ   15 переглядів Посилання: 1061

0.0 stars

Місцезнаходження: Київ

Ціна: 1,000 ₴


Опалубка для бетонних перекриттів від ТМ "Андрійко" - це надійний і ефективний інструмент для будівництва, призначений для створення міцних та якісних бетонних перекриттів. Виготовлена з високоякісних матеріалів, опалубка забезпечує надійну підтримку та формування бетону під час заливки.

Основні характеристики опалубки включають:

  1. Міцність і довговічність: Виготовлена зі стійкого матеріалу, що забезпечує тривалий термін експлуатації і надійність в роботі.
  2. Легкість в монтажі і демонтажі: Проста система збирання та розбирання, що дозволяє швидко підготувати опалубку до заливки бетону та легко видалити її після закінчення робіт.
  3. Регульовані розміри: Можливість налаштування розмірів опалубки для відповідності конкретним вимогам та розмірам перекриття.
  4. Ефективність використання ресурсів: Оптимальне використання матеріалів дозволяє зменшити витрати та забезпечити ефективність будівельного процесу.
  5. Сумісність з різними типами бетону: Підходить для заливки різноманітних видів бетону, що дозволяє використовувати його в різних будівельних проектах.

Опалубка для бетонних перекриттів від ТМ "Андрійко" є незамінним інструментом для будівельних підрядників та приватних забудовників, які цінують якість, ефективність та ергономічність своїх робіт. З її допомогою будівництво стає більш швидким, безпечним і якісним процесом.

Додаткові деталі

Стан
Новий
Контактні телефони
+38 (067) 148-03-17
WhatsApp, Telegram, Viber
+38 (067) 148-03-17
Відео:
Note: You must be logged in to post a review.
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины