Увійдіть для швидкого доступу до вигідних пропозицій. Натисніть тут якщо у вас немає облікового запису.

Вуличні урни - сучасні, стильні, якісні

21 березня 2024 г. 19:06   БУДИНОК І САД   Дніпро   19 переглядів Посилання: 1038

0.0 stars

Місцезнаходження: Дніпро

Ціна: 1,000 ₴ Договірна


Вуличні урни - необхідний предмет у будь-яку пору року, проте, з настанням тепла, необхідність розміщення урн у громадський місцях зростає. Розмістити урни вуличні варто і у парках, і просто на вулицях, і на дитячих майданчиках, і на прибудинковій території, адже завдяки їх наявності сміття навкруги стає менше. 

До речі, сьогодні урни - це не просто кошик незрозумілої форми та кольору, вуличні урни можуть стати додатковим елементом ландшафтного дизайну, вписуватись у різні стилі та кольорову гаму, виготовлені з різних матеріалів. 

Для комунальних господарств, власників приватних будівель, державних організацій, власників комерційних підприємств компанія-виробник Rud Garden пропонує перелік вуличних урн, серед якого можна обрати саме той варіант, який стане найбільш актуальним для кожного з замовників.

Садові урни від виробника виготовлені тільки з металу, а також у поєднанні металу (оцинкованої сталі) з фасадом, з ДПК “під дерево”. Садові урни мають різні розміри та бувають різних типів (наприклад, з попільничками або без них, з нижнім вивантаженням сміття або з можливістю вкладати в урну поліетіленовий пакет з його легкою заміною тощо). 

Більше інформації шукайте на сайті компанії

Додаткові деталі

Стан
Новий
Адреса
вул. Велика Діївська, 545
Контактні телефони
+380732732002, +380662732002, +380682732002
Note: You must be logged in to post a review.
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины