Увійдіть для швидкого доступу до вигідних пропозицій. Натисніть тут якщо у вас немає облікового запису.

Гіпнотерапія - дієвий метод лікування багатьох психологічних проблем

18 березня 2024 г. 19:25   ПОСЛУГИ   Дніпро   29 переглядів Посилання: 1036

0.0 stars

Місцезнаходження: Дніпро

Ціна: 1,000 ₴ Договірна


Маєте психологічні проблеми? Перебуваєте у стресі, тривозі, стикаєтесь з панічними атаками, безсонням, страждаєте від алкогольної залежності? Є дієві комплексні методи лікування та позбавлення цих проблем. 

Психотерапевтичний центр Андрія Рамзанова надає допомогу всім, хто стикається з вище зазначеними проблемами. У переліку варіантів та методів лікування у центрі - гіпнотерапія. 

Гіпнотерапія - це особлива форма терапевтичного втручання за допомогою гіпнозу, яка змінює психічний стан, покращує психічний та фізичний стан людини, усуває симптоми певних станів. При застосуванні методу гіпнотерапії лікар-психотерапевт за допомогою техніки гіпнозу вводить пацієнта у стан глибокого розслаблення, високої концентрації, звертаючись до його підсвідомості. 

Метод гіпнотерапії є ефективним, дієвим та безпечним, адже у центрі лікаря Рмзанова його проводить лікар, що має понад 40 років успішної практики, тисячі вдячних пацієнтів та освіту і чималий досвід. 

Звертайтесь до Психотерапевтичного центру Рамзанова, який працює у м. Дніпро, та вже зараз позбувайтесь проблем і хвороб, які роблять життя безрадісним та неякісним.

Додаткові деталі

Адреса
ж/м Тополь 1, вул. Запорізьке шосе, 38 (під аркою)
Контактні телефони
+380962007070, +380505107020, +380735107020
Note: You must be logged in to post a review.
ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины