Авторизоваться для более быстрого доступа к лучшим сделкам. Нажмите тут если у вас нет учетной записи.

Любовний приворот Київ. Допомога маг медіума в Києві. Магічні послуги.

5 ноября 2021 г. 12:52   Услуги   Киев   38 просм id: 10287
0.01 ₴
  • lyubovnii-privorot-kiyiv-dopomoga-mag-mediuma-v-kijevi-magicni-poslugi-big-0

Область: Киев

Цена: 0.01 ₴


Любовний приворот Київ. Допомога маг медіума в Києві. Магічні послуги в Києві. Повернути чоловіка. Приворожити дружину Київ. Зняти порчу Київ.

Тетяна одна з представників стародавнього роду магів, які проживають на українських землях, володіє найдавнішими чаклунськими секретами, які були передані їй предками, допоможе Вам
в рішенні заплутаних, складних життєвих ситуацій.
Стародавні ритуали обряди і з мови:
- Любовні обряди - приворот, прив'язка, відворот - сильні обряди, дія яких є незворотнім. Обряд на вірність, повернення улюбленого, гармонізація відносин, зняття вінця безшлюбності, позбавлення від самотності, обряд на заміжжя.
- Магія здоров'я - Діагностика хвороб, лікування захворювань і недуг; зняття порчі, пристріту, наговору; позбавлення від родового прокляття очищення енергетики; очищення аури будинку; установка сильної захисту; виготовлення оберегів, талісманів.Магія удачі і успіху - Приворот на гроші, обряд на благополуччя, обряд на кар'єрне зростання, обряд на фінансовий успіх, обряд на приплив грошей, зняття порчі на гроші, обряд на успіх у справі, тяжіння удачі.
- Різні види ворожінь.
- І інші послуги які тут все описати неможливо. Якщо у Вас унікальний випадок, який не представлений, Тетяна зможе допомогти.
Кожен випадок унікальний і вимагає індивідуального підходу.
Запис на прийом в г. Киев за телефонами:


Дополнительные детали

Telegram/Viber
+380677716389
RK.UA - Бесплатные объявления: Украина. RK.UA - Free Classified Ads: Ukraine.
Частные и бизнес объявления. Ищите товары или услуги на нашем сайте совершенно бесплатно. Давайте свои объявления здесь!
Private and Business Ads. Search for Products or Services on our Website for Free. Submit Your Ads Here!