Авторизоваться для более быстрого доступа к лучшим сделкам. Нажмите тут если у вас нет учетной записи.

Вега МР 5000, спіральна щіткова машина для миття овочів (коренеплодів)

1 month ago Оборудование Киев   24 просм

394,000 ₴

  • vega-mr-5000-spiralna-shhitkova-masina-dlya-mittya-ovociv-koreneplodiv-big-0
  • vega-mr-5000-spiralna-shhitkova-masina-dlya-mittya-ovociv-koreneplodiv-big-1
  • vega-mr-5000-spiralna-shhitkova-masina-dlya-mittya-ovociv-koreneplodiv-big-2
  • vega-mr-5000-spiralna-shhitkova-masina-dlya-mittya-ovociv-koreneplodiv-big-3

0.0 звезд

Область: Киев
Цена: 394,000 ₴

Універсальна мийна машина, що дозволяє мити і одночасно полірувати широкий спектрплодоовочевої сировини (картопля, морква, буряк тощо.) перед очищенням. Застосовується так само дляпередпродажної підготовки овочів з наступним сушінням і фасуванням в сітки.Основні переваги:Спіраль - рівномірне переміщення і обертання продукції, тим самимгарантоване промивання кожного плоду, рівномірно, з усіх боків. швидкістьобертання спірального вала плавно регулюється вбудованим в машину інвертором(Зменшуючи продуктивність до 3000 кг. / Год або збільшуючи до 5000 кг. / Год., ВЗалежно від ступеня забрудненості продукту). Так само, завдяки спіралі НЕвідбувається «утикання» продукту в барабані машини - повністю автономнаробота, не потрібно оператор.Щітки - спеціально розроблені для мийки та полірування сильно забрудненоїплодоовочевої продукції. В процесі роботи машини щітки обертаються, що увзаємодії зі спіральним валом дозволяє найбільш ефективно митиплодоовочеву продукцію. Мають довгий термін експлуатації (більше 3 років приінтенсивному використанні машини). У разі механічного пошкодження(Потрапляння сітки, інше) легко демонтуються. Щітки завжди є в наявності подоступною ціною, що позначається на стабільності випуску готової продукції інизької собівартості обслуговування обладнання.Блок управління - вбудований в корпус мийної машини. Дана перевагахарактеризується тим, що немає необхідності встановлювати виносної блок абокнопки пуску і зупинки машини на стіні або в іншому місці виробничогоцеху. Дисплей показань частоти обертання спірального вала дозволяє наочноуправляти продуктивністю мийної машини, фіксуючи конкретні режимимийки. Більш повільний режим дозволяє невимушено домогтися ефектуполірування, який дозволяє видалити з поверхні плодів все залишкиотрутохімікатів і токсинів, а також знизити мікробіологічну забрудненість.

Основні технічні характеристики:

Габарити: 2730х950х1570

Довжина щіток: 2200 мм.

Електродвигун: 2,2 кВт

Витрата води: 0,3 ... 0,5 куб.м. / т. при тиску в мережі 0,25 ... 0,4 МПа

Продуктивність: кг. / Год

Унікальність машини: призначена для лінії з миття, очищення коренеплодів з подальшою переробкою.

Дополнительные детали

Состояние Новое
Telegram/Viber 0938532730
Youtube/Vimeo:

 
Примечание: Вы должны войти в систему, чтобы оставить отзыв.
RK.UA - Бесплатные Объявления Украины. Частные и бизнес объявления Киева, Львова, Запорожья, Симферополя, Севастополя, Ялты, Луганска, Харькова и многих других городов Украины. Ищите товары или услуги на нашем сайте совершенно бесплатно. Давайте свои объявления здесь!
С нами можно легко купить, продать, обменять или найти необходимые товары и услуги по всей Украине.
Для публикации объявления не обязательно регистрироваться, но зарегистрированные пользователи получают преимущества редактирования объявления, обновления фотографий, могут удалить свое бесплатное объявление или могут на платной основе сделать Премиум объявление.
Все объявления опубликованные на RK.UA мы дублируем в социальные сети. Мы продвигаем Ваши объявления в Facebook, Instagram, Pinterest, Twitter.
Подписывайтесь на наш канал в Telegram и будьте всегда в курсе самых свежих объявлений.
Авто продажа/покупка, Бизнес и Финансы, Реклама и рекламные услуги, Домашний очаг, Здоровье и красота, Образование, Развлечения, Города и регионы, Товары, Услуги, Производство, Строительство.

RK:UA - Портал Бесплатных Объявлений